Svečani prijem najuspješnijih učenika i mentora u gradskoj vijećnici
Autor: Sanja Puharić, 18. 6. 2019.

Grad Makarska i ove je godine organizirao svečani prijem za učenike koji su tijekom školske godine postigli najbolje rezultate na županijskim i državnim natjecanjima, odnosno prvo mjesto na županijskim, te od prvog do trećeg mjesta na državnim natjecanjima. Učenike, njihove mentore i ravnatelje su, 14. lipnja u gradskoj vijećnici, dočekali i čestitali im,makarski dogradonačelnik Dražen Nemčić te savjetnica za predškolski odgoj, obrazovanje i sport Marina Andačić Krivić.

U ime Srednje škole fra Andrije Kačića Miošića ravnatelj Slavko Gudelj naglasio je da ovi vrijedni učenici pronose ime škole i Makarske. Gordana Tomić, prof. u ime mentora, ustvrdila je da je rad s učenicima uistinu zadovoljstvo, a nagrade najbolje govore o uspjesima.

Pojedinačna priznanja uručena su

Nini Đurić za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije, mentor: Stipe Kostanić, prof.

Josipu Gnječu za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika, mentorica: Marija Jukić, prof.

Marku Barbiru za osvojeno 3. mjesto na državnom natjecanju iz informatike, mentorica: Gordana Tomić, prof.

Kim Staničić za osvojeno 2. mjesto na državnom natjecanju iz matematike, mentorica: Željka Tulić, prof. savjetnik

Dominiku Šariću za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike, mentorica: Marinela Leko

Ivanu Niziću za osvojeno 3. mjesto na državnom natjecanju iz matematike, mentorica: Sanja Mucić, prof.

Josipu Srziću za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike, mentorica: Gordana Tomić, prof.

Josipu Srziću za osvojeno 3. mjesto na državnom natjecanju iz matematike, mentorica: Željka Tulić, prof. savjetnik

Priznanje je dobila naša učenica Tanja Puharić, koja je učenica i Glazbene škole Makarska, za osvojeno 2. mjesto na državnom natjecanju komornih sastava (mandolina).

Kim Staničić, Petra Đurić, Josip Srzić, u ime nagrađenih, zahvalivši Gradu Makarskoj koji je prepoznao njihove uspjehe poručili su da se s natjecanja kući uvijek vraćaju prepuni novog iskustva i uspomena.

Kolektivna priznanja uručena su sportskim ekipama:

ženskom stolnoteniskom timu Srednje škole fra Andrije Kačića Miošića za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju ŠŠD srednjih škola, mentorica: Lidija Pehar, prof. i

ženskom rukometnom timu Srednje škole fra Andrije Kačića Miošića za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju ŠŠD srednjih škola, mentorica: Marija Prgomet, prof.

Čestitamo učenicima, njihovim roditeljima i mentorima!!!