preskoči na sadržaj

Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Makarska

Login
Tražilica
Kalendar
« Ožujak 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Anketa
Na kraju godine moj uspjeh je







Carnet vijesti
CARNET
05.03.2021. 12:57
Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti podatkovnih centara – snimka stanja i idejno rješenje, u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava appeared first on CARNET .

03.03.2021. 17:02
INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021.
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 11. 2010.

Ukupno: 990315
Ovaj mjesec: 640
Ovaj tjedan: 640
PARTNERI

Priloženi dokumenti:
ispitna anksioznost.pdf

Razredi

Naša škola ima 20 razreda.

Od toga su 5 razreda prvi razredi, 5 razreda drugi razredi, 5 razreda treći razredi i 5 razreda četvrti razredi.

U svim razredima zastupljeni su programi opće gimnazije, jezične gimnazije, ekonomisti i hotelijersko-turistički tehničari.

 

Šk. godina 2017./2018.

RAZRED

PROGRAM / ZANIMANJE (RAZREDNIK)

UČIONICA

1.A

Opća gimnazija (Mario Udovičić)

35

1.B

Opća gimnazija (Anita Andrijašević)

7

1.L

Jezična gimnazija (Antonela Kusić)

50

1.C

Ekonomist (Boženka Pavlić)

23

1.E

Hotelijersko – turistički tehničar (Marija Jukić)

37

2.A

Opća gimnazija (Doris Kelvišer)

51

2.B

Opća gimnazija (Evelin Bulić)

24

2.L

Jezična gimnazija (Ankica Ravlić)

48

2.C

Ekonomist (Dražena Filipović)

3

2.E

Hotelijersko – turistički tehničar (Sanja Rudež)

15

3.A

Opća gimnazija (Dijana Martinčević)

25

3.B

Opća gimnazija (Romana Ribičić)

12

3.L

Jezična gimnazija (Antonia Puharić)

21

3.C

Ekonomist (Marko Maras)

43

3.E

Hotelijersko – turistički tehničar (Silva Gojak)

1

4.A

Opća gimnazija (Matko Španje)

4

4.B

Opća gimnazija (Cvijeta Srzić Savić)

49

4.L

Jezična gimnazija (Mislava Matković)

6

4.C

Ekonomist (Anela Mendeš)

32

4.E

Hotelijersko – turistički tehničar (Anđelina Mršo)

47

 

preskoči na navigaciju