I ove godine prekrasan maturantski ples na Kačićevom trgu
Autor: Anđela Divić, 20. 5. 2022.

Pet razrednih odjeljenja, ukupno 111 maturanata, zajedno sa svojim razrednicima (4. A - Anđelina Mršo, 4.J- Josipa Antunović, 4.L -Mislava Matković, 4.E -Iris Jurčević Srzić i 4.C- Anela Mendeš) svečanim programom proslavili su ovu večer upriličivši uz pozdravne riječi i zahvale ravnateljice Evelin Bulić tradicionalno “spuštanje“, i ove godine na drevnom Kačićevu trgu.

Svečani program koji je vodila naša prof. Dražana Filipović upotpunjen je i glazbenim točkama naše gošće Tanje Topić koja nam je otpjevala himnu „Lijepa naša domovino“ i studentsku međunarodnu himnu „Gaudeamus“, vokalnim izvedbama naših učenica Luce Granić koja je otpjevala Oliverov set pjesama te vokalnom izvedbom pjesme „Forever young“ grupe Alphaville naše Laure Radić koja je bila posvećena našoj nikad prežaljenoj psihologinji Sanji Puharić. Svoj pozdravni govor i zahvale u ime svih maturanata održao je naš Igor Ravlić, dok su  Lana Staničić i Jure Topić tradicionalno predali ključeve vicematurantima Paulini Čobrnić i Juri Topiću. Na samom kraju održan je tradicionalni ples s roditeljima i njima najdražim bliskim osobama.

Hvala svima koji su na bilo koji način doprinijeli realizaciji ovog prekrasnog događaja za našu školu.

Naši maturanti upravo završavaju svoje četverogodišnje školovanje, a mi im od srca želimo da sa stečenim znanjem i odgojnim vrijednostima hrabro i optimistično zaplešu u svojim budućim profesionalnim i privatnim životnim ulogama.