« Ožujak 2021 »

05.03.2021. 12:57
Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti podatkovnih centara – snimka stanja i idejno rješenje, u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava appeared first on CARNET .

03.03.2021. 17:02
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

Profesionalno usmjeravanje maturanata - Donošenje odgovorne profesionalne odluke
Autor: Sanja Puharić, 21. 9. 2020.

Provedene su online radionice u suradnji s makarskom razvojnom agencijom MARA u okviru projekta EXERCITATIONE

Profesionalno usmjeravanje maturanata

Usprkos pandemiji COVID-19 uspjeli smo kvalitetno provesti planirane radionice Profesionalno usmjeravanje učenika: Donošenje odgovorne profesionalne odluke te individualno savjetovanje naših učenika završnih razreda u okviru projekta EXERCITATIONE čiji je nositelj MARA a SŠ fra Andrije Kačića Miošića Makarska je projektni suradnik. Projekt je financiran iz Europskog socijalnog fonda.

10. i 11. rujna 2020. održane su online radionice (putem aplikacije Zoom) za učenike svih odjela četvrtog razreda. Svi učenici mogli su iskazati interes za ove radionice putem online obrasca a informirali su ih razrednici i psihologica. Planirano trajanje radionica bilo je dva školska sata.

Radionice je vodio Danijel Bićanić, mag. psihologije, viši stručni suradnik u Centru za psihološko savjetovanje, edukaciju i istraživanje Sirius iz Zagreba.

Učenici su nas izvijestili da su radionice bile veoma korisne i poticajne u godini završetka srednjeg školovanja, s obzirom da im je iskusni voditelj na stručan i zanimljiv način uspio prenijeti što je potrebno uzeti u obzir u identificiranju vlastitih mogućnosti, kompetencija i interesa, kako bi upravljali svojom profesionalnom karijerom.