03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

Valentinovo u našoj školi
Autor: Dražana Filipović, 15. 2. 2020.

Valentinovo u našoj školi

Još jedan dan zaljubljenih u našoj školi... Valentinovo.

Učenici 1. l razreda jezične gimnazije pod palicom profesorica iz hrvatskoga jezika ,Danijele Turić i profesorice engleskoga jezika, Angeline Mršo prigodnim panoom u auli škole obilježili su Valentinovo kroz black poetry i dadaističku pjesmu. Kako napisati pjesmu... recept vam donosi Tristan Tzara.

Na Dan zaljubljenih prigodnim programom knjižničarka Tamara Buvinić i profesorica hrvatskoga jezika , Dražana Filipović s učenicima su obilježili Valentinovo.

Program su vodile učenice maturantice Ana Šimić i Ana Hrkać. Za glazbeni dio programa pobrinuli su se učenice trećeg razreda, Dora Prgomet i Tereza Srzić. Na gitari ih je pratio Frano Ivanda. Naša nova glazbena nada, učenica Petra Šarić svojim anđeoskim glasom donijela nam je note ljubavne pjesme.

Recitaciju Zaljubljen u ljubav Josipa Pupačića izveo je maturant Karlo Turina, a priču o dječaku koji nije znao kako prići djevojci koja mu se sviđa,pored svih društvenih mreža, ispričala nam je maturantica Karla Šuta. Živa riječ je ipak još uvijek najbolji način kako osvojiti srce najdraže osobe.

Sretan vam Dan zaljubljenih!