Ovaj mjesec: 1975

Uspjesi naših učenika na sportskim natjecanjima
Autor: Anđela Divić, 22. 3. 2018.

Ženski odbojkaški tim SŠ fra Andrije Kačića Miošića (Maja Čatlak, Marija Mustapić, Ela Puharić, Đina Jović, Ella Srzić, Dora Visković, Maruška Vučić, Nina Šumelj, Ana Klaričić, Laura Lukić, Tina Šabić)  osvojio je 2. mjesto na županijskom natjecanju ŠŠD srednjih škola. Mentor je prof. Matko Kostanić.

Muški košarkaški tim SŠ fra Andrije Kačića Miošića (Bartul Šimić, Luka Radalj, David Jozipović, Marin Laušić, Marin Šarić, Jakov Glavičić, Ivan Nizić, Petar Lozo, Rino Šimić i Josip Lelals) osvojio je 2. mjesto na županijskom natjecanju ŠŠD srednjih škola. Mentorica je prof. Marija Prgomet.

Ženski rukometni tim SŠ fra Andrije Kačića Miošića (Marta Mišković, Branka Rašić, Josipa Čuljak, Mia Đuvelek, Mia Jujnović, Mia Juričić, Nina Juričić, Petra Lozo, Lila Bajić, Marieta Alagić, Petra Bogdan, Ivana Selak, Angelina Ana Vranješ i Lea Čepo)  osvojio je 3. mjesto na županijskom natjecanju ŠŠD srednjih škola. Mentorica je prof. Marija Prgomet.

Ženski malonogometni tim SŠ fra Andrije Kačića Miošića  (Mia Matijašević, Lara Kovačević, Ana Bekavac, Laura Sušac, Stefani Borić, Petra Bogdan, Gloria Raos, Leonarda Antičić, Vanessa  Rogga i Ivana Akmadžić) na županijskom natjecanju ŠŠD srednjih škola osvojile su 1. mjesto te su se plasirale na međužupanijsko natjecanje. Na međužupanijskom natjecanju učenice su osvojile 2. mjesto. Mentorica je prof. Marija Prgomet.

Čestitamo svim učenicima i mentorima!