Ovaj mjesec: 2006

Prijem kod gradonačelnika za učenike koji su postigli najbolje rezultate na županijskim i državnim natjecanjima
Autor: Dražana Filipović, 2. 6. 2017.

Prijem kod gradonačelnika za učenike koji su ostvarili odlične uspjehe na županijskim i državnim natjecanjima održao se 1. lipnja 2017. g.

Dana 1. lipnja 2017. godine u gradskoj vijećnici Grada Makarska upriličen je prijem za učenike osnovnih i srednjih škola iz Makarske koji su ostvarili najbolje rezultate na županijskim i državnim natjecanjima.

Uvodnim riječima o njihovoj izvrsnosti i kreativnosti obratio im se gradonačelnik Grada gospodin Tonći Bilić i zamjenik gradonačelnika Miro Družijanić te  Dražen Kuzmanić, pročelnik i Marina Andačić Krivić, savjetnica za predškolski odgoj, obrazovanje i šport u Odjelu za društvene djelatnosti Grada Makarske. Nagrađenim učenicima uručena su priznanja i zavičajne knjige. Učenici su imali priliku reći nekoliko riječi kako postići izvrsne rezultate, priliko čega su se zahvalili i svojim mentorima koji su ih vodili kroz pojedine predmete.

Učenici Srednje škole fra Andrije Kačića kojima su uručena priznanja su:

1.  Nina Đurić za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije – mentorica prof. Dragica Ivičević,

2. Ivan Šarić za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju i sudjelovanje na državnom natjecanju iz matematike  - mentorica prof. Željka Tulić,

3. Ivan Nizić za sudjelovanje na državnom natjecanju iz matematike – mentorica Sanja Mucić,

4. Matej Škrabić za sudjelovanje na državnom natjecanju iz matematike mentorica prof. Željka Tulić,

5. Iva Roso za osvojeno 1. mjesto na državnom natjecanju iz njemačkoga jezika – mentorica prof. Dijana Martinčević,

6. Jagoda Antunović  za osvojeno 1. mjesto na državnom natjecanju Gastro 2017. u disciplini „Poslovanje putničke agencije“ – mentor prof. Marko Maras,

7. Gabrijela Grbavac  u sudjelovanju na županijskoj smotri Lidrano 2017. u kategoriji literarnih radova – mentorica prof. Ankica Ravlić,

8. Maja Čatlak za sudjelovanje   na županijskoj smotri Lidrano 2017. u kategoriji školskih listova  –mentorica prof. Dražana Filipović,

9. Josip Srzić za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike – mentorica prof. Gordana Tomić i  za osvojeno 2. mjesto na državnom natjecanju iz matematike- mentorica prof. Željka Tulić.

10. Kim Staničić  za osvojeno 3. mjesto na državnom natjecanju iz matematike – mentorica prof. Željka Tulić i za  1. mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkoga jezika – mentorica prof. Dijana Martinčević.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima!