30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .

29.11.2020. 17:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije
Postovani, Uslijed problema u mrezi HT-a doslo je do prekida mrezne povezanosti prema djelu ustanova, onima spojenim preko navedenog operatora, na podrucju Istarske zupanije. Za sad nemamo informacije kad bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije appeared first on CARNET .

Smotra Sveučilišta u Zagrebu 2020.
Autor: Anđela Divić, 15. 10. 2020.

Dragi maturanti, ovogodišnja smotra Sveučilišta u Zagrebu  zbog epidemioloških mjera održati će se u virtualnom okruženju od 19. do 21. studenoga 2020. pod motom Klikni s faksom!

Sve detalje i nove informacije pratite uskoro na mrežnoj stranici i podstranici Smotr@ http://smotra.unizg.hr/ koja će služiti kao središnje mjesto za informiranje maturanata, potencijalnih budućih studenata Sveučilišta u Zagrebu. Na dnu stranice bit će postavljeni logotipovi, koji će ih klikom u trenu odvesti na "virtualne štandove" naših fakulteta i akademija.

Na virtualnim štandovima moći će se informirati, zabaviti, sudjelovati na online događanjima, pogledati promotivne spotove kao i preuzeti razne materijale (brošure, plakate i drugo) u digitalnom obliku.

Na stranici će biti postavljen i  'prozor' za livestream i emitiranje promotivnih video zapisa sastavnica te raspored i termini prijenosa uživo iz aule Sveučilišta u Zagrebu. Ekipe TV Studenta s Fakulteta političkih znanosti prenosit će otvaranje i zatvaranje Smotre te kratka predstavljanja pojedinih fakulteta i akademija.